بندر روزانه کابوس پروژه سیاره محققان

بندر: روزانه کابوس پروژه سیاره محققان آشنایی میدان مغناطیسی اورانوس

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری قوانین عجیب و غریب کارداشیان ها!

خانواده کارداشیان ها از جمله کیم، کلوئی، کانیه، کورتنی و کندال، در حال حاضر از مشهورترین خانواده های دنیا اند. آنها تنها به علت پولی که در بانک دارند، به شهرت ج

قوانین عجیب و غریب کارداشیان ها!

قوانین عجیب و غریب کارداشیان ها!

عبارات مهم : آرایش

خانواده کارداشیان ها از جمله کیم، کلوئی، کانیه، کورتنی و کندال، در حال حاضر از مشهورترین خانواده های دنیا اند. آنها تنها به علت پولی که در بانک دارند، به شهرت جهانی رسیدند. شهرت و فعالیت آنها از زمانی شروع شد که در یک مجموعه تلویزیونی واقع نما با نام «Keeping Up With The Kardashians» بازی کردند.

به گزارش برترین ها، خانواده کارداشیان ها از جمله کیم، کلوئی، کانیه، کورتنی و کندال، در حال حاضر از مشهورترین خانواده های دنیا اند. آنها تنها به علت پولی که در بانک دارند، به شهرت جهانی رسیدند. شهرت و فعالیت آنها از زمانی شروع شد که در یک مجموعه تلویزیونی واقع نما با نام «Keeping Up With The Kardashians» بازی کردند.

قوانین عجیب و غریب کارداشیان ها!

شاید فکر کنید که آنها آنقدر آزادی عمل دارند تا هر کاری که دوست داشته باشند را انجام دهند ولی واقعیت چیز دیگری هست. در واقع آنها در منزل خود قوانینی دارند که تک تک اعضای خانواده باید آنها را رعایت کنند. اگر می خواهید با قانون هایی که در منزل کارداشیان ها وضع شده است آشنا شوید، با ما همراه باشید.

او می گوید: «من نمی توانم در منزل ام آنطور که دوست دارم لباس بپوشم ولی زمانی که بیرون از منزل هستم، خود واقعی ام را نشان می دهم و این عنوان به من احساس خوب و مثبتی می دهد.»

خانواده کارداشیان ها از جمله کیم، کلوئی، کانیه، کورتنی و کندال، در حال حاضر از مشهورترین خانواده های دنیا اند. آنها تنها به علت پولی که در بانک دارند، به شهرت ج

مصرف مشروبات الکلی در مکان های عمومی، ممنوع!

این سه خواهر، یعنی کیم، کندال و کایلی اجازه ندارند که در ملا عام لب به مشروبات الکی بزنند لیکن به خوبی می دانند که اگر در حال تلو تلو خوردن به وسیله دوربین پاپاراتزی ها شکار شوند، جهت موقعیت اجتماعی ارزش بد خواهد شد.

کلویی در مصاحبه ای با مجله مشهور «Elle» اعتراف کرد: «کورتنی به این علت که درگیر کودکانش هست، وقت این کارها را ندارد. ما هم تلاش می کنیم که جهت حفظ موقعیت خود دست به چنین کاری نزنیم.»

قوانین عجیب و غریب کارداشیان ها!

کودکان اجازه ندارند کریس جنر را «مادربزرگ» صدا زنند

این قانون راحت ای است که کریس جنر در منزل وضع کرده هست. او می گوید: «نوه هایم من را مادربزرگ صدا می کردند ولی ناگهان این اسم حس بدی را به من انتقال یافته کرد و تصمیم گرفتم که به آنها بگویم مرا با نام «لاوی» بخوانند. مادرم دوستی به نام لاوی داشت و به نظر من این قشنگ ترین اسم دنیاست.»

خانواده کارداشیان ها از جمله کیم، کلوئی، کانیه، کورتنی و کندال، در حال حاضر از مشهورترین خانواده های دنیا اند. آنها تنها به علت پولی که در بانک دارند، به شهرت ج

این را هم اضافه کنیم که کریس جنر به تازگی اعلام کرده که دوست دارد برنامه تلویزیونی واقع نمای دیگری را با نام « Keeping Up With The Kids» شروع کند که در آن به جای دخترانش، نوه هایش هنرنمایی می کنند. او می گوید: «کانیه وست با این کار مخالف هست. او دوست ندارد که زندگی شخصی اش را در معرض نمایش بگذارد و مدام می خواهد این مورد را به من یادآور شود، من هم تلاش می کنم که به او یاد دهم آنقدر گوشه گیر نباشد.»

نباید منزل را بدون آرایش ترک کرد

قوانین عجیب و غریب کارداشیان ها!

از آنجا که بیشترین تمرکز دوربین خبرنگاران روی این خانواده هست، طبیعی است که نخواهند بدون آرایش بیرون از منزل حاضر شوند. به همین علت است که شما هیچگاه صورت طبیعی آنها را نخواهید دید.

کورتنی کارداشیان در این باره می گوید: «من هر روز حداقل 10 دقیقه از وقتم را صرف آرایش صورتم می کنم. کرم مرطوب کننده، کانسیلر و کرم پودر برنزه جزو جدا نشدنی زندگی من هستند. در مرحله بعدی هم فرمژه و ریمل استفاده می کنم. من خیلی در آرایش تنبل بودم ولی آرایشگرم به من یاد داد که چگونه در کمترین زمان، زیباتر از هر لحظه به نظر برسم.»

استفاده از گوشی هنگام غذا خوردن، ممنوع!

کیم کارداشیان معتاد تلفن همراهش بود و نمی توانست لحظه ای از آن دل بکند تا هنگامی که که با کانیه وست آشنا شد. کانیه این قانون را وضع کرد که هیچکس هنگام صرف غذا حق ندارد از گوشی موبایلش استفاده کند. در این صورت آنها می توانند از همنشینی با یکدیگر لذت ببرند. کیم می گوید: «کانیه دوست ندارد که من تمام زمانی که سر میز غذا هستم را صرف تصویر گرفتن کنم. در واقع او به من یاد داد که جهت خودم وقت بگذارم. حتی در روز مراسم خوش حالی عروسی مان هم به دیگران گفتیم که گوشی تلفن همراه هایشان را به کناری بگذارند و تنها لذت ببرند. این کار باعث شد که تمام میهمان ها در انتهای شب از ما تقدیر کنند.»

به پاپاراتزی ها نه لبخند و نه با آنها حرف بزنید

یکی از افرادی که در زندگی کیم کارداشیان تاثیر زیادی دارد، جاناتان چبان هست. او مسئولیت های زیادی به گردن دارد، به عنوان مثال هر لحظه اوست که جواب سوالات خبرنگاران را می دهد. کیم می گوید: «فکر می کنید که هر لحظه خود دیوید بکهام است که با پاپاراتزی ها مصاحبه می کند؟ خیر! از یک جایی به بعد فقط باید سکوت کرد و حتی لبخند هم نزد.»

تلفن همراه باید امنیت فوق العاده بالایی داشته باشد

در سال 2014 گوشی چندین ستاره، از جمله کیم، به وسیله هکرها هک شد و تعداد زیادی از تصویر های شخصی ارزش لو رفت. از آن وقت بود که آنها تصمیم گرفتند امنیت گوشی های خود را اوج ببرند، به خصوص نام و شماره تلفن های ذخیره شده است در گوشی که تقریبا نام اکثر افراد مشهور دنیا را می توان در آن مشاهده کرد.

از نام خانوادگی کارداشیان باید حمایت کرد

کارداشیان ها در چند سال اخیر تمام تلاش ارزش را کردند تا نام خانوادگی خود را حفظ کنند. آنها برندهای مختلفی از برند لوازم آرایش گرفته تا توالت عمومی، راه اندازی کردند و جهت نام ارزش ارزش زیادی قائلند. بنابراین طبیعی است که نخواهند هر کسی را به آسانی به جمع ارزش راه دهند. بلک چاینا، همسر راب کارداشیان، از جمله افرادی بود که تلاش کرد نام خود را به کارداشیان عوض کردن دهد ولی با مخالفت شدید آنها مواجه شد.

تبلیغ در صفحه های شخصی، ممنوع!

با میلیون ها فالووری که خواهران کارداشیان در اینستاگرام خود دارند، طبیعی است که برندها حاضرند پول زیادی را بابت تنها یک تبلیغ در صفحه شخصی ارزش بپردازند. اگر چه آنها این کار را به مراتب انجام دادند ولی به آنها اخطار داده شد که این کار قانونی نیست. آنها هم تمام پست هایی را که به نشانه تبلیغات انتشار یافته بود، پاک کردند.

همیشه کانیه وست حرف آخر را می زند

در کمال تعجب، این کانیه وست است که نظر نهایی را در هر موردی می دهد. کریس جنر در مصاحبه ای گفت: «ما با یکی از شرکت های فرانسه همکاری می کردیم ولی پروژه ما دیر به اتمام رسید تنها به این علت که کانیه از رنگ محصولات راضی نبود. به همین علت مجبور شدیم که تمام ارزش را عوض کردن دهیم که البته نظر او درست و مورد احترام است.»

کانیه حتی در برنامه «Keeping Up With The Kardashians » نیز حضور نداشت، تنها به این علت که مکان فیلمبرداری را نمی پسندید. به همین علت کارگردان تصمیم گرفت که محل فیلمبرداری را طوری عوض کردن دهد که مطابق میل کانیه باشد.

واژه های کلیدی: آرایش | طبیعی | آرایشگر | آرایشگر | خانواده | کانیه وست | لوازم آرایش | کیم کارداشیان

قوانین عجیب و غریب کارداشیان ها!

قوانین عجیب و غریب کارداشیان ها!

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz